Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuzní fórum

Prosíme o věcnou a slušnou diskuzi k tématům týkajících se bytového domu. Prosíme vždy o doplnění identifikace do pole "Jméno" a to číslem bytu, případně i příjmením. Poruchy prosím řešte dle sekce Správce a řešení závad, případně je směřujte na e-mail společenství saturnova1333@seznam.cz, to samé platí pro individuální dotazy nebo stížnosti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana Chladna - Jednani SVJ

27. 11. 2021 13:00

Dobry den,
rada bych se zeptala jak dopadla vyberova rizeni, o kterych jste se zminoval nize (najezdy a rozvody vody v garazich). Soucasne opakovane upozornujeme na rozbity okap mezi vchody 27/29. Je mozne zajisti jeho opravu? Jaky je prosim dalsi postup ohledne jednani SVJ. Bydlime v dome vice jak 4 roky a za celou dobu zadne jednani neprobelhlo, coz neni v souladu se zakonem. Dekuji za zpravu.

Předseda výboru SVJ - Leoš Leitgeb - Re: Jednani SVJ

11. 1. 2022 12:41

Dobrý den,

výběrová řízení v roce 2021 byla neúspěšná a to zejména pro odmítnutí účasti v nabídkovém řízení pro nedostatek kapacit na straně zájemců, či cenové nabídky. Tyto výborové řízení budou opakovány na jaře 2022.

Případná oprava okapů proběhne po ukončení zimního období.

Schůze, potažmo shromáždění vlastníků proběhlo v roce 2016, od té doby jsme ho pro nezájem vlastníků, či Covid opatření nezajištovali.

V plánu je shromáždění v Červnu letošního roku.

S pozdravem
Leoš Leitgeb

Jan Sykora - Kapajici voda

9. 9. 2021 21:47

Dobry den, prosim muzu se zeptat zda se nejak resi kapajici voda, ktera se objevuje pod potrubim v chodbe smerem k vytahum (vchod 29). Nekdo pristavil misku, ale to asi nebude trvale reseni. Vody kape tolik, ze uz je omyta malba podlahy z cervna. Dekuji.

Předseda výboru SVJ - Leoš Leitgeb - Re: Kapajici voda

13. 9. 2021 16:03

Dobrý den,
závada byla odstraněna 9.9. ve 14:30.

S pozdravem L.Leitgeb

Bara Mikova - Postradame kvetinu

31. 7. 2021 16:51

Dobry den,
vcera jsme na garazovem stani c. 21 pokojovou kvetinu cca metr vysokou.
Predpokladam ze si nekdo myslel ze je kvetina opustena a potrebuje zachranit. Ale byla tam jen pres noc a dnes mela jet do noveho domova. Nemate ji prosim nekdo doma?
Dekuji za pomoc
Bara Mikova

Jana Chladna - Planovane prace na dome

2. 6. 2021 23:41

Dobry den, rada bych verejne pozadala o zaslani navrhu praci a oprav na nasem dome v tomto roce. Kdy bylo naplanovano malovani? Z jakeho duvodu se o nem dozvidame 2 dny pred realizaci? Prosim vybor svj o zverejneni planovanych cinnosti na nasledujicich 6mesicu. Je nejakym zpusobem naplanoavana oprava vody v garazich? Dekuji Jana Chladna

Předseda výboru SVJ - Leoš Leitgeb - Re: Plánované práce na domě

7. 6. 2021 22:20

Dobrý den,
k uvedenému dotazu:
1. Malování chodeb bylo v plánu v průběhu léta, nicméně oslovená firma nás požádala o dřívější nástup v čemž jsme jí vyhověli, neboť tyto práce nikoho neomezují
2. V plánu na letošní rok je oprava povrchu nájezdů a rozvodů vody v garážích, v obou případech máme problémy se zájemci o tyto práce, nyní budou vypsány nové poptávky, po obdržení budou představeny vlastníkům a odhlasovány k realizaci - v obou případech se jedná o zakázky většího rozsahu s povinností schválení
3. Další práce budou vyplývat ze servisních a revizních prohlídek - viz realizace výměn Nouzových osvětlení, či opravy výtahů, či kotelen, v tuto chvíli nemáme žádná avíza o významných opravách, či omezeních

Děkuji za pochopení

Jana Chladna - Re: Re: Plánované práce na domě

2. 7. 2021 13:31

Dobry den, dekuji za odpoved. Jen k servisum posilam podnet, ze u nekterych okapu jsou natusene spoje, pri vetsi vode by mohlo dojit k promoceni fasady. Viz okap u vchodu 29 z ulice. Pekne leto vsem.

Bara Mikova - Zrezle panty u oken

10. 9. 2020 20:14

Dobry den sousede,
pro ty, kteri se potykaji s reznutim pantu u oken predavam kontakt na sikovneho pana opravare. Ma dokonce (svete div se) nahradni panty na ty nase atypicka okna jejichz vyrobce je jiz v likvidaci. 2 okna mel za 20 minut hotova.
Firma - Okna dvere servis
Pan Havel - tel. 723 139 213

A rada pana opravare aby vam panty neupadly jako nam je - “nestrikejte to tim savem proti plisni”

Hezky vecer preji

Bara Mikova

Předseda výboru - Deratizace objektu x výskyt hlodavců

9. 9. 2020 21:06

Dobrý den,

nástrahy na hlodavce jsou umístěny v garážích a k obnovení náplní došlo cca před měsícem

Umístím jednu z 11 nástrah do šachty s rozvody a uvidíme, pokud by se to opakovalo, necháme rozmístit nástrahy do celého objektu.

Děkuji L.Leitgeb

R.Frűhauf - Hlodavci?

6. 9. 2020 21:10

Dobrý den,
ve 4 NP je slyšet hrabání hlodavců u tel. přípojky. Je možná deratizace či jiná opatření?
Děkuji za odpověď

R. Frűhauf

Jana Chladna - Detske hriste

13. 12. 2018 0:38

Dobry den, rada bych vyvolala diskuzi na tema "detske hriste" v nasem okoli. Mame malou holcicku a uvitali bychom rozsireni zazemi pro nejmensi deti (tj. piskoviste + houpacka pro nejmensi). Na strankach MC je prehled hrist a nejblizsi je v centru, nebo v Romanci II. Urad se vyjadril, ze ma zajem nedostatek DH v nasi lokalite resit, ale narazi na vhodne pozemky pripadne (ne)souhlas majitelu. Vzhledem k rostouci zahustenosti obce, budou detska hriste plna, rada bych tedy otevrela diskuzi i s dalsimi SVJ, zdali je mozne opetovne projednat vybudovani DH v nasi lokalite. Dekuji Jana Chladna

Předseda SVJ - Re: Detské hřiště

14. 1. 2019 21:47

Dobrý den,
detaily k dosavadním snahám Vám zasílám na osobní E-Mail.

S pozdravem Leoš Leitgeb

Helmer - Veřejné osvětlení

30. 5. 2016 10:29

Dobry den, nemá někdo nějakou informaci ohledně veřejného osvětlení? Jestli se nesvítí v rámci úspory nebo se jedná o nějakou závadu? Děkuji

Předseda SVJ - Re: Veřejné osvětlení - hlášení závad

30. 5. 2016 11:19

Dobrý den,
správu veřejného osvětlení v Praze zajištuje firma ELTODO.

Závady můžete nahlásit telefonicky na jejich dispečinku 800 101 109 - NON STOP volání zdarma, či na jejich webu, sekce poruchy:
http://www.eltodo.cz/hlaseni-poruch.html

S pozdravem LL